ZDJĘCIA KOMUNIJNE W PLENERZE – SESJA KOMUNIJNA

Zapraszam na sesje plenerowe z okazji pierwszej Komunii Świętej. Jest to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie, w życiu dziecka oraz całej rodziny. Warto zatem uwiecznić ten czas na fotografiach, te natomiast staną się wspaniałą pamiątką. Wielu rodziców nie ma wpływu na wybór fotografa, który wykona reportaż podczas ceremonii kościelnych i finalnie nie do końca jest zadowolonych ze zdjęć. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest tzw. plener komunijny z wybranym i sprawdzonym fotografem. Sesję plenerową można wykonać w dniu komunii bądź w dowolnym dniu po uroczystości, np. w trakcie trwania tzw. białego tygodnia.

Opowiem Wam, jak pracuję jako fotograf na komunię

Przyjeżdżam pod wskazany adres (np. restauracji) najczęściej po obiedzie, robię zdjęcia podczas podawania tortu i toastu. Następnie wykonuję zdjęcia plenerowe w otoczeniu restauracji zarówno indywidualne jak i z rodziną. Nie robię zdjęć gości przy stołach. Moja obecność to maksymalnie 1,5 godziny i w tym czasie musimy się zmieścić. W zasadzie nie ma ograniczeń, każdy, kto chce zdjęcie z dzieckiem, takie otrzyma. Wykorzystuję malownicze otoczenie restauracji, aby stworzyć ciepłe, pełne miłości kadry dziecka i jego najbliższych. Robię również mini sesję plenerową samego dziecka. Jeśli pogoda tego dnia nie pozwala na sesję plenerową przenosimy ją na inny dzień.

Koniecznie z korzystajcie z poradnika, który przygotowałem dla Was odnośnie wyboru dobrego fotografa na sesję komunijną.

Zdjęcia komunijne oferta

Plener komunijny Cennik

– 40 starannie wyselekcjonowanych zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej obróbce (reportaż +plener)

– 10 odbitek wywołanych w formacie 15×21

– dwa formaty zdjęć (pliki w pełnej rozdzielczości oraz do publikacji w internecie),

– ujęcia umieszczone na dysku wirtualnym (gotowe do pobrania),

– możliwość dokupienia dodatkowych kadrów (40 zł/szt.).

600 zł

Odbitki, Albumy, dodatki

– odbitki 15×21 – 0,90 gr. szt

– album 15x 15 cm 10 kart – 190 zł

– album 20×30 cm 10 kart – 290 zł

– fotoobrazy 30×20 cm. 4 szt. – 170 zł

– fotoobrazy 40×30 cm. 2 szt. – 170 zł

– fotoobrazy 40×30 cm. 1 szt. + 30×20 cm. 2 szt. – 170 zł