Fotografia

  • ślubna
  • biznesowa
  • rodzinna
  • krajobrazowa
  • dronowa

ZDJĘCIA
BIZNESOWE

ZDJĘCIA BIZNESOWE – PO CO JE ROBIĆ ?

Kreowanie własnego wizerunku w biznesie jest równie ważne jak skuteczność i profesjonalizm. Dobre zdjęcia biznesowe pomogą Państwu wyróżnić się pośród pośród wielu, na pierwszy rzut oka podobnych ofert. Fotografie wizerunkowe spowodują że Państwa osoba będzie postrzegana jako godna zaufania, profesjonalna i rzeczowa. Zdjęcia biznesowe to inwestycja którą cechuje wysoka stopa zwrotu. Dzięki dobrym zdjęciom pozyskają Państwo więcej klientów oraz będzie łatwiej zwrócić uwagę odbiorców na przekazywane przez Państwa treści i idee.

ZDJĘCIA BIZNESOWE – DLA KOGO?

Odpowiedź jest prosta ponieważ zdjęcia biznesowe są dla wszystkich tych, którym zależy na budowaniu profesjonalnego wizerunku. Moimi klientami są zarówno korporacje , ale również osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, artyści, freelancerzy, politycy, prawnicy, trenerzy… Oczywiście to jedynie początek wyliczania zawodów, które powinny skorzystać z profesjonalnej sesji biznesowej. Portret formalny jest idealnym uzupełnieniem CV,  profili na portalach społecznościowych takich jak: Linkedin, Facebook czy Golden Line. Niezależnie od tego dla kogo świadczę usługi, swoją pracę zawsze wykonuję z najwyższym zaangażowaniem.

FOTOGRAFIA
BIZNESOWA

ZDJĘCIA BIZNESOWE – JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI.

Zawsze ustalam dress code. Jeśli nie jest on odgórnie narzucony, to warto zasugerować, żeby fotografowana osoba przyniosła na sesję kilka wariantów ubioru. Zarówno w przypadku pań, jak i panów najlepiej sprawdzają rzeczy gładkie, niewzorzyste. Ale zawsze warto mieć możliwość jakiejś zmiany, choćby koloru krawata.Kluczową osobą dla sukcesu jest dobra wizażystka. Dobra wizażystka (lub wizażysta) nie tylko zrobi make-up, ale wystylizuje włosy i pomoże zapanować nad ubraniem w czasie zdjęć. Bez jej pomocy moja praca nie ma sensu, nie pomogą najlepsze umiejętności w Photoshopie.

ZDJĘCIA BIZNESOWE – PRZEBIEG SESJI

Warto jeszcze przed zdjęciami omówić jaki jest pożądany efekt zdjęciowy. Czy chcemy wykonać sesję w sposób klasyczny, czy branża w jakiej Państwo pracuje pozwala na nieco więcej swobody. Ustalamy wspólnie charakter zdjęć, kolorystykę tła i sposób fotografowania. Standardowa sesja biznesowa zajmuje mi ok 2-3 godziny. Bardzo często osoby które fotografuję czują lekki niepokój przed sesją, ponieważ nie są zawodowymi modelami i jest to dla nich nowa sytuacja, lekko stresująca… Moje doświadczenie i swobodna atmosfera podczas zdjęć sprawiają, że fotografowane osoby po chwili czują się komfortowo i cały stres mija. Jestem od tego aby Państwa zdjęcia były możliwie najlepsze, więc podpowiadamy jak pozować, ale w chętnie też przyjmujemy Wasze propozycje.

ZDJĘCIA BIZNESOWE – POSTPRODUKCJA

Fotografie biznesowe poddaję profesjonalnej, autorskiej obróbce graficznej. Zwracam przy tym uwagę na to aby wprowadzane zmiany były delikatne (chyba że klient wyraźnie sobie życzy mocniejszych efektów). Podczas tego procesu najważniejsze jest dla mnie oddanie charakteru fotografowanej osoby oraz zachowaniu szczegółów, które sprawiają że jesteśmy unikalni.

Co mnie wyróżnia?

PROFESJONALIZM

Posiadam wieloletnie doświadczenie jako fotograf.

SUKCESY

Zdobyłem wiele nagród w konkursach fotograficznych.

SPRZĘT

Pracuję jedynie na najwyższej klasy sprzęcie fotograficznym.

ZAUFANIE

Zawsze dotrzymuję terminów i wykonuję swoją pracę z najwyższym zaangażowaniem.

EFEKT

Moje fotografie poddane są autorskiej, unikalnej obróbce graficznej.

OFERTA

Każdą ofertę konstruuję w taki sposób, aby zaspokajała potrzeby klienta.

Fotograf ślubny Chorzów - Blog

Sesja na Walentynki
23 stycznia 2022

Najlepszy prezent na Walentynki Szukasz pomysłu na prezent, który będzie inny niż wszystkie dotychczas? Święto zakochanych - Walentynki już tuż, tuż… Podaruj sobie i ukochanej lub ukochanem...

Tylko bez pozowania proszę.
19 listopada 2021

Jesienne sesje dla zakochanych Jesień to ulubiona przeze mnie pora roku, jeśli chodzi o sesje fotograficzne. Wiem, wiem… Panowie na sam dźwięk słów „sesja fotograficzna” robią minę jakby wy...

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy

Content is protected. Right-click function is disabled.