Mini sesje rodzinne to doskonała pamiątka oraz genialny pomysł na prezent. Jest to również czas radości i oddechu. Tak, tak nie pomyliłem się! Rodzinna sesja fotograficzna może, a nawet musi być czasem odprężenia i fantastycznej zabawy. Dlaczego zatem macie wątpliwości? Może zapytajcie swoich dotychczasowych fotografów…;) ? Trzeba dużego obycia, aby w ciągu kilku chwil wprowadzić atmosferę luzu i zabawy, szczególnie jeśli widzimy się po raz pierwszy. Inaczej nawiązuje się relacje z dorosłymi, inaczej z kilkuletnimi dziećmi, nie wspominając o wymagających nastolatkach;) .

Fotograficzne sesje rodzinne to:

✔ niesamowita pamiątka
✔ doskonały prezent
✔ świetna zabawa
✔ albumy, wydruki, fotoobrazy, fotoboardy itp.
✔ pakiety ofertowe dopasowane do Waszych potrzeb

fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna jest dla mnie za każdym razem pięknym odkrywaniem nieznanych lądów… Mamy tu do czynienia z ogromną nieprzewidywalnością kadrów, emocji i sytuacji. Często miejscem takich sesji są domy, mieszkania moich klientów, do których jestem zapraszany jako gość. Jednak robię wszystko, aby bardzo szybko stać się obserwatorem naturalnego życia rodzinnego. Staram się oddać w fotografiach rodzinnych każdy uśmiech, każdą łzę szczęścia, każdy dotyk… To przemiła wyprawa, która często kończy się znajomościami na długie lata. Przecież po części staję się Waszym Przyjacielem. istnieje również możliwość skorzystania z moich usług podczas chrztu świętegopierwszej komunii świętej oraz innych spotkań rodzinnychOferta w ramach tych wydarzeń przygotowywana jest indywidualnie. Zapraszam również na moje profile społecznościowe Facebook oraz Instagram.

Mini sesje rodzinne – oferta

Pakiet Mini Eco
Szczegóły:
- 10 zdjęć w wersji elektronicznej poddanych retuszowi
- Czas trwania sesji 30-60 minut
- Koszt dodatkowego ujęcia to 70 zł.
Zapytaj o cenę
Pakiet Mini Box
Szczegóły
- 10 zdjęć w wersji elektronicznej poddanych retuszowi
– 10 zdjęć passe-partout wywołanych w formacie 25x20
– Folio Box czyli pudełko na karty passe-partout
- Czas trwania sesji 30-60 min.
- Koszt dodatkowego ujęcia to 70 zł.
Zapytaj o cenę
Pakiet Mini Wall
Szczegóły:
- 10 zdjęć w wersji elektronicznej poddanych retuszowi
- Fotoobraz z wybraną fotografią w drewnianej ramce (rozmiar i kolor ramki do ustalenia)
- Czas trwania sesji 30-60 min.
- Koszt dodatkowego ujęcia to 70zł.
Zapytaj o cenę

Jak się przygotować do rodzinnej sesji fotograficznej?

Przede wszystkim ustalamy, na czym Wam najbardziej zależy. Czy ma być to sesja w domowym zaciszu? Może bardziej zależy Wam na plenerze? A może na jednym i drugim? Później staram się od Was wyciągnąć kilka informacji, które pomagają mi ustalić klimat sesji. Pozyskując jak najwięcej informacji na Wasz temat, jestem w stanie szybko nawiązać relację, która bezpośrednio przekłada się na charakter zdjęć.

sesje rodzinne

Jak się ubrać na mini sesję fotograficzną?

Wygodnie, w sposób adekwatny do miejsca oraz okazji! To jedyne uwarunkowanie. Poza tym oczywiście, że musi być spójnie;) . Zdecydowanie unikamy ubrań w kratę i kropki! To naprawdę wygląda kiepsko. Zawsze sprawdzają się pastele, ale dobrane według zasad opisanych poniżej. No właśnie z kolorami nie jest łatwo.

Najlepiej przyjąć pewien klucz i dobrać kolory do Waszej urody. O co w tym chodzi? Upraszczając podzielę szerszą grupę kolorystyczną na jedynie 4 typy dostosowane do Waszej urody.

Typ urody wiosna:
jasna cera, delikatne rumieńce, włosy blond, oczy niebieskie lub zielone. Do takiego typu najlepiej pasują ciepłe, intensywne kolory – błękit, beż, zieleń, pomarańcz, czerwień.

Typ urody lato:
delikatna skóra, brązowe włosy, piwne, zielone lub szare oczy. Lato rozpromieni się w towarzystwie pastelowych kolorów – róże, szarości, błękity, delikatne fiolety to zdecydowanie dobry wybór.

Typ urody jesień:
złocista cera, piegi, rude włosy, piwne, zielone lub orzechowe oczy. Jej urodę podkreślają przede wszystkim brązy, intensywna zieleń i elegancka czerń.

Typ urody zima:
ciepła, oliwkowa skóra, czarne lub ciemnobrązowe włosy, brązowe oczy. Dobrze jej w kontrastowych zestawieniach: czerwień, czerń, mocny granat, fiolet, grafit – to zdecydowanie jej żywioły.

 

Niesamowicie pomocna przy określaniu konkretnych kolorów będzie paleta kolorów.

Poznaj trzy sposoby, dzięki którym bez trudu rozpoznasz pasujące do siebie kolory!

Kolory pokrewne
To te, które na kole kolorów znajdują się bezpośrednio obok siebie, np. błękit i fiolet czy żółty i zielony. Mieszanie kolorów pokrewnych to pewny sposób na udany look, szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę różne odcienie barw i dodamy bazę w szarości, bieli czy czerni.

Kolory przeciwstawne
Łączenie kolorów przeciwstawnych to na pewno opcja dla odważnych. W stylizacjach wykorzystujemy bowiem barwy, które na kole kolorów znajdują się dokładnie naprzeciwko siebie, tworząc efektowny kontrast. Wystarczy jednak spojrzeć na zestawienie błękitu z pomarańczem, by dostrzec, że ta zasada nie jest przypadkowa!

Kolory monochromatyczne
Bezpiecznym i zawsze szykownym rozwiązaniem są zestawienia kolorów monochromatycznych, czyli różnych odcieni tej samej barwy.

Nie bez przyczyny właśnie kolorom poświęciłem tyle miejsca. Ponieważ odgrywają bardzo ważna rolę w estetyce fotografii.

Koniecznie sprawdźcie również standardową ofertą fotografii rodzinnej TUTAJ.

Jesteście zainteresowani mini sesją rodzinną? Zostawcie wiadomość!

    Mama z Córeczką