fotografia ślubna
Katowice

Bądź społeczny:

Fotograf ślubny Katowice

Witajcie, nazywam się Rafał Nosal. Moją ulubioną formą fotografii okolicznościowej jest kreatywny reportaż ślubny. Jest to cykl zdjęć dokumentujący chwile przepełnione radością i szczęściem, utrwalający momenty, które są niepowtarzalne. Reportaż ślubny jest bardzo wymagającą dziedziną fotografii. Wymagającą ze względu na niezbędne doświadczenie, które można zdobyć jedynie poprzez lata praktyki oraz odpowiedzialność. W każdej fotografii zaklinam sztukę i artyzm…

Fotografia ślubna

JAK ZNALEŹĆ DOBREGO FOTOGRAFA NA ŚLUB W KATOWICACH?

Gdzie i jak szukać fotografa na ślub w Katowicach? To najczęściej nurtujące przyszłe Pary Młode pytanie. Oczywiście najlepszym sposobem na odnalezienie dobrego fotografa jest Internet. Dzięki wyszukiwarce oraz porównaniu kilku najlepszych ofert poszukiwanie fotografa na ślub w Katowicach staje się przyjemne i łatwe. Innym skutecznym sposobem poszukiwań mogą być polecenia. Zapytaj znajomych. Kto wie, może ktoś widział mnie „w akcji”? Koniecznie sprawdźcie portfolio danego fotografa. Zobaczcie, czy odpowiada Wam charakter fotografii, ich obróbka kolorystyczna, to, w jaki sposób dany fotograf przedstawia emocje i na czym się skupia w swoich pracach oraz co chce przez nie przekazać. U mnie możesz to zrobić, wchodząc na BLOG lub poprzez profile Facebook, Instagram. Spotkajmy się, porozmawiajmy – to najlepsza forma przedstawienia swoich oczekiwań oraz poznania się. Nic nie zastąpi pierwszego wrażenia i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. I wreszcie: zdecyduj się na sesję narzeczeńską u wybranego fotografa. Jest to świetny sposób na poznanie metod jego pracy i przede wszystkim wspaniała pamiątka w postaci magii chwil uchwyconych jeszcze przed ślubem.

fotografia ślubna
Panna Młoda

JAK WYBRAĆ FOTOGRAFA NA ŚLUB?

Fotografia ślubna Katowice

Wpisując w wyszukiwarce hasło fotograf ślubny Katowice pojawi się wiele propozycji. To dobrze! Część z nich to płatne reklamy, część to zawodowcy działający na rynku od lat. Niestety wiele ofert to ludzie wykonujący ten zawód jako dodatkowe zajęcie. Jak więc znaleźć właściwego fotografa na ślub i w efekcie być zadowolonym z powstałego reportażu ślubnego? Fotograf ślubny musi posiadać ogromne doświadczenie związane z fotografią ślubną, która łączy w sobie wiele innych dziedzin fotografii m.in. reportaż ślubny, plener ślubny z elementami fotografii krajobrazowej, fotografię portretową, retusz zdjęć. Nie zapominajmy także o zdjęciach detali na weselu – to przecież poniekąd fotografia produktowa… Doświadczenie to pozwala, by takie chwile jak założenie obrączek, pierwszy taniec, podziękowania dla Rodziców zostały utrwalone w sposób niesamowicie emocjonalny, a jednocześnie naturalny. Poza wspomnianym doświadczeniem niezbędny jest profesjonalny sprzęt fotograficzny, zapewniający bezpieczeństwo danych i jakość fotografii. UWAGA! Należy posiadać jego backup (drugi zestaw fotograficzny) w postaci zapasowego aparatu oraz obiektywów. Tych chwil nie można powtórzyć! Przyszłe Pary Młode często jako jedyne kryterium wyboru przyjmują cenę. Z doświadczenia ostrzegam przed takim krokiem, gdyż może to odbić się na Waszym reportażu ślubnym , którego przecież powtórzyć się nie da. Tylko profesjonalista zagwarantuje Wam piękne, klimatyczne, ale przede wszystkim dobre jakościowo zdjęcia i ich obróbkę..

oferta

Basic

– Błogosławieństwo
– Ceremonia Ślubu
– Reportaż podczas przyjęcia weselnego
do godz. 21:00
– Krótki plener w dniu Ślubu
– 200 zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej obróbce graficznej
– Pendrive w spersonalizowanym pudełku
– Galeria online ze zdjęciami chroniona hasłem

Standard

– Przygotowania w domu
– Błogosławieństwo
– Ceremonia Ślubu
– Krótki plener w dniu Ślubu
– Reportaż podczas przyjęcia weselnego
– 300 zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej obróbce graficznej
– 100 odbitek w formacie 21×15 cm w eleganckim pudełku wraz z pendrivem 16 gb.
– Galeria online ze zdjęciami chroniona hasłem.

Premium

– Sesja narzeczeńska
– Przygotowania w domu
– Błogosławieństwo
– Ceremonia Ślubu
– Reportaż podczas przyjęcia weselnego
– Sesja poślubna w plenerze w inny, wybrany dzień, w dowolnym miejscu na terenie Polski.
– 350 zdjęć poddanych profesjonalnej autorskiej obróbce graficznej.
– Fotoalbum 20 stron w formacie 20×30 cm. lub 100 odbitek w formacie 21×15 cm w eleganckim pudełku wraz z pendrivem 16 gb.
– Galeria online ze zdjęciami chroniona hasłem.

Fotografia ślubna cennik

Zapytaj o aktualne ceny oraz promocje.

Kinga Kozłowska

“Myślę, że nie ma bardziej odpowiedniej osoby, która uchwyci tak piękne momenty. Współpraca z Panem Rafałem to naprawdę czysta przyjemność. Ma doskonałe podejście do człowieka, zmysł artystyczny oraz wyczucie chwili. Jeszcze raz w imieniu swoim oraz rodziny - bardzo dziękujemy za przepiękne pamiątki w postaci zdjęć.”

Monika Wróbel

“Bardzo dziękujemy za wykonane nam sesji ślubnej w plenerze, zdjęcia są cudowne. Świetna atmosfera i pełen profesjonalizm. Polecam.”

Małgorzata Jabłońska

“Spotkań z Rafałem było już kilka, za każdym razem tak samo miło i profesjonalnie! Niezapomniane chwile uchwycone w naturalny i piękny sposób! 🙂 Do zobaczenia znów!”

Ela Sowa

“Nie dość, że to wspaniały człowiek, to jeszcze świetny fotograf. Bardzo komunikatywny, ma niewyczerpalny zasób pomysłów na każdą okazję. Każde zdjęcie to wspaniały obraz. Nie ważne, czy to portret czy plener, zawsze jest wspaniały efekt. Dzięki, że jesteś Rafale ! Polecam fotografa na 100 % !”

Małgorzata Maciuszek

“Świetny fotograf nie tylko ślubny. Dzięki Rafałowi który pracuje z pasją zawsze wszytko jest na wysokim poziomie. Nasza sesja komunijna weszła extra. Dziękujemy”

Natalia Piela

“Pełen profesjonalizm. Rafał dał z siebie 120%, Kontakt jak z wieloletnim kumplem polecamy dzięki Rafał”

FOTOGRAF ŚLUBNY W KATOWICACH – KIEDY REZERWOWAĆ TERMIN?

Znaleźliście idealnego Waszym zdaniem fotografa ślubnego. Czas więc na decyzję. Częstym błędem jest odkładanie rezerwacji terminu u danego fotografa na ostatnią chwilę. Musicie mieć świadomość iż ze względu na sezonowość ślubów – profesjonalny fotograf na wesele posiada jedynie kilkanaście terminów w sezonie! Zatem nie zwlekajcie – zapytajcie o termin, spotkajcie się, podpiszcie umowę. Jedynie w ten sposób będziecie mieli pewność rezerwacji terminu!

FOTOGRAF NA WESELE W KATOWICACH - CENNIK

OK… Czas na konkrety:) Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami dotyczącymi mojej oferty wystarczy że wypełnicie formularz poniżej. Przygotowałem dla Was trzy pakiety dostosowane do Waszych potrzeb. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek pytania, niejasności lub zechcecie coś pozmieniać, to zapraszam do negocjacji…:)

    Niesamowite plenery ślubne

    Fotografia ślubna Katowice